İletişim

DTA Lojistik Neden Biz?

“Tedarik Zincirine Stratejik Değer Katmak” misyonuna sahip olan DTA Lojistik, tedarik zincirinin her halkasında müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri geliştirmeyi ve müşterilerinin operasyonlarına özel farklı çözümler sunmayı hedeflemektedir.

DTA Lojistik müşterilerinin tedarikçilerinden başlayıp, müşterilerinin müşterilerine kadar devam eden süreci tek elden yönetmektedir. Etkin operasyon ve müşteri hizmetleri yönetimi ile ürün akışı gerçekleşirken, eş zamanlı olarak bilgi akışını ve raporlamayı etkin olarak sağlamaktadır.

Türkiye Lojistik hizmetlerinde de modern yönetim tekniklerini etkin olarak kullanan DTA Lojistik, müşterileri ile birlikte sürekli iyileştirme ve fark yaratan uygulamalarla süreçlerine değer katmaktadır.

DTA Lojistik’in, Türkiye geneline yayılmış geniş ağı , uzman ve yetkin kadrosu, etkin insan kaynakları yönetimi, süreç bazlı verilerle yönetim metodolojisi ve güçlü bilgi sistemleri altyapısı ile tek çatı altında toplanmaktadır.

İletişim Formu

Tüm iş kollarında "Zaman", uzmanlıkla kullanılması ve planlanması gereken bir araç. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi karayolu taşımacılığında da zamanı sizin için planlıyor ve yönetiyoruz. Malınızın tam zamanında, istediğiniz yerde olması, sizin kadar bizim de önceliğimiz.